Zeptejte se nás

V následujících dotazech / odpovědích z praxe se budeme snažit vám zodpovědět všechny případné dotazy související s problematikou překladů a tlumočení.

Často kladené otázky (FAQ)

Pokud si u nás chcete objednat překlad anebo tlumočení a máte na nás standardní dotaz, zkuste si projít níže uvedené odpovědi na často kladené otázky. Pokud byste měli jiný dotaz, neváhejte se nám ozvat.

Jaké jsou naše služby?

Nabízíme servis služeb souvisejících s překlady, tlumočením nebo korekturami textů z/do češtiny nebo i z cizího jazyka do jiného.

Jaká je naše cena?

Naše ceny jsou velmi rozumné. Nejnižší cena za normostranu neodborného textu je 300 Kč. V případě vyšších požadavků se vše odvíjí na základě: (a) náročnosti textu, (b) atypičnosti jazyka, (c) deadlinu dodání (čím kratší, tím dražší).

Jakou formou probíhá zadání překladu nebo tlumočení?

Zadat jej můžete prostřednictvím formuláře, telefonicky, e-mailem nebo osobně na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci.

Jaké překlady/tlumočení děláme?

Jsme schopni zrealizovat prakticky jakoukoliv zakázku. Pokud je vaše zakázka nějak nestandardní (rychlost, jazyk, odbornost) uveďte to do zadání zakázky a my se vám ozveme a individuálně to vyřešíme.

Co si máte připravit pro tlumočníky?

V případě, že potřebujete tlumočit, nachystejte si pro našeho tlumočníka materiály a okruhy, aby se mohl kvalitně připravit.

Jaká je úroveň našich překladatelů a tlumočníků?

Naši překladatelé i tlumočníci jsou zkušení profesionálové. Vedle standardního servisu má každý z nich nějakou specializaci, proto nám neváhejte uvést co nejvíce detailů o vaší zakázce, abychom vybrali toho nejlepšího.

Jaké jsou podmínky spolupráce?

Dáte nám poptávku, my vás kontaktujeme, osobně se domluvíme a my dodáme produkt v domluvený čas.

Jak budeme komunikovat?

Záleží na vás, ale ideální komunikace je samozřejmě telefonická nebo e-mailem.

Zadejte si poptávku

Spěcháte s překladem nebo urgentně sháníte tlumočníka? Napište nám raději ihned! V níže uvedených formulářích zadejte základní data jako je vaše jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa a v poznámce nám Váš požadavek popište detailněji. Ozveme se Vám obratem!

Požadovaná služba

9 + 1 =

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás najdete:

Překlady 365
Horní náměstí 407/27
779 00 Olomouc, ČR

+420 777 050 205

info@preklady365.cz

Provozovatelem webu je:

ETIAM group, s.r.o.
IČO: 038 70 677
Tylova 1136/6
779 00 Olomouc

Máte dotaz? Napište nám zprávu

8 + 3 =