Naše práce je naši vizitkou

Na poli překladatelství a tlumočení máme dlouholeté zkušenosti. Nebojíme se výzev a naším cílem je dobře odvedená práce.

O naší společnosti

Agentura Překlady 365 je tu pro vás. Za naši existenci jsme si stanovili několik jednoduchých pravidel, které se staly i naší pracovní filozofií. Díky ní neztrácíme chuť a elán a jsme schopni naše služby neustále zlepšovat.

Kvalita

Základem filozofie dobrého překládání, je poctivý přístup překladatele. Každý překladatel si musí vše, co překládá, nejprve pečlivě ověřit a nekrátit překlad v případě, když něčemu nerozumí. Součástí kvalitního překladu jsou i vlastní korektury.

Dochvilnost

Vyrobit kvalitní překlad chvíli trvá, nemůže to však trvat příliš dlouho. Vyšší rychlost a efektivita závisí na zkušenostech. Proto je třeba zhodnotit náročnost zadání a stanovit rozumný termín dodání. Termín je však vždy potřeba dodržet!

Lidé

Každý překladatel i tlumočník nějak začíná. Zkušenosti však přibývají rychle a s nimi i kvalita a rychlost překládání. Našim překladatelům a tlumočníkům proto dáváme šanci růstu prostřednictvím praktických zkušeností.

Radost

I přes intenzitu práce, nás překládání a tlumočení do češtiny nebo jiných jazyků nepřestává bavit. Naše práce je nejen naším koníčkem, ale po letech i profesní vášní.

Zadejte si poptávku

Spěcháte s překladem nebo urgentně sháníte tlumočníka? Napište nám raději ihned! V níže uvedených formulářích zadejte základní data jako je vaše jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa a v poznámce nám Váš požadavek popište detailněji. Ozveme se Vám obratem!

Požadovaná služba

13 + 13 =

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás najdete:

Překlady 365
Horní náměstí 407/27
779 00 Olomouc, ČR

+420 777 050 205

info@preklady365.cz

Provozovatelem webu je:

ETIAM group, s.r.o.
IČO: 038 70 677
Tylova 1136/6
779 00 Olomouc

Máte dotaz? Napište nám zprávu

5 + 3 =