fbpx

Reference našich zákazníků

V případě, že jste pořád na pochybách, přečtěte si několik hodnocení našich klientů. Věříme, že vám pomůžou v rozhodování.

Napsali o nás

Snažíme se v rámci všech obchodních případů být co možná maximálně prozákaznický a promptně vyřešit veškeré individuální požadavky každého klienta. O tom, zda se nám to povedlo či nikoliv se dočtete více v referencích níže.

„Potřebovala jsem přeložit velmi odborný technický text do němčiny a to velmi rychle. Narazila jsem na agenturu Překlady 365, která mi moc pomohla. Jejich služby byly profesionální a cena více než rozumná.”

Kateřina B.

“Naše firma sháněla někoho, kdo by byl schopen tlumočit ze španělštiny školení v jedné z našich dílen. Byli jsme zoufalí, protože v tak krátkém termínu jsme nemohli nikoho najít. Až díky Překladům 365 se to povedlo! Díky moc!”

Zdena K.

„Potřeboval jsem urgentně přeložit technický manuál do angličtiny a Překlady 365 to zvládly do druhé dne. Vynikající služby a profesionalita, rád je oslovím znovu.

Pavel Komínek

Potřeboval jsem překlad obtížného technického textu do italštiny a dostal jsem jej přesně, jak bylo domluveno. Super a díky moc!

Z. Rusnák

Překlady 365 – rychlost, kvalita, spolehlivost a rozumná cena. Doporučuji.

Roman Páleník

Profi servis, rychlost a kvalita. Všem doporučuji.

Robert Zdráhal

Potřebovala jsem překlad obchodní korespondence z francouzštiny a hodně mě překvapila rychlost a cena. Překlady 365 – všemi deseti doporučuji.

Andrea Eliášová

Sháněla jsem překlad z čínštiny a nemohla jsem sehnat někoho, kdo mi jej udělal expresně. Překlady 365 to vyřešili do druhého dne a cena mě mile překvapila. Díky moc!

Věra Smolíková

„Naše firma má japonské majitele a urgentně jsme sháněli  tlumočníka, který by měl čas na celý týden. Překlady 365 nám jej dodaly ihned. Z naší strany dobrá zkušenost, pochvala a doporučení. Budeme spolupracovat i nadále!

Oskar Mejzlík

Pořádali jsme na univerzitě konferenci a sháněli jsme narychlo tlumočníka z němčiny. Překlady 365 nám jej dodaly expresně. Udělali jsme velmi dobrou zkušenost a cena byla rozumná.

Evženie Dobrá

„Nutně jsem potřebovala přeložit pracovní manuál a další materiály do španělštiny a mou volbou byly Překlady 365. Rychlost, spolehlivost, dobrá cena.

Alena Smékalová

Super služby. Rychlé, kvalitní a levné.

Petr Z.

„Potřeboval jsem urgentně přeložit diplomovou práci do angličtiny. Překlady 365 mi navíc zajistily i sazbu a tisk. Super zkušenost!

Jaroslav Slovák

Rychlá komunikace, dobrý cena a spolehlivost. Doporučení.

F. Rychlý

„Sháněl jsem spolehlivou firmu na trvalou spolupráci ve věcech překladů do angličtiny a němčiny. Vyzkoušel jsem několik agentur, nejspokojenější jsem byl s Překlady 365. Překlad bych dodán přesně na čas, byl kvalitní a cena byla přiměřená.

Ladislav Mikulášek

Do druhého dne jsem musel mít přeložený manuál do angličtiny pro klienta. Zajistila mi jej agentura Překlady 365 a byl jsem velmi spokojen.

Ondřej Rytíř

„Potřebovala jsem soudní překlad s kulatým razítkem a Překlady 365 byla moje nejlepší volba. Vřele doporučuji!

Bohdana Kopecká

Zadejte si nezávaznou poptávku

Spěcháte s překladem nebo urgentně sháníte tlumočníka? Napište nám raději ihned! V níže uvedených formulářích zadejte základní data jako je vaše jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa a v poznámce nám Váš požadavek popište detailněji. Ozveme se Vám obratem! Vypsáním kontaktního formuláře se k ničemu nezavazujete. Závazná objednávka konkrétní služby následuje až po odsouhlasení cenové nabídky.

Požadovaná služba

14 + 10 =

Kontaktujte nás

V případě zájmu nás najdete:

Překlady 365
Horní náměstí 407/27
779 00 Olomouc, ČR

+420 774 784 555

info@preklady365.cz

Provozovatelem webu je:

ETIAM group, s.r.o.
IČO: 038 70 677
Přívozská 892/18,
702 00 Ostrava

Spisová značka: C 61640 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Máte dotaz? Napište nám zprávu

5 + 4 =